اخبارموسسه
Service Times: 9am and 10:30am
6399 North Wells Road, Bigtownville, CO 32748

جمعه 1 تير 1403 Friday 21 June 2024 14 ذی‌الحجه 1445
  • Register

پيام تبريک استاد عطري بمناسبت يازدهمين سالگرد تاسيس ورزش پيلاتس

به میمنت فرا رسیدن بيست و هشتم فروردين ماه، يازدهمين سالروز تأسیس ورزش پيلاتس در ايران و سومين سالگرد تاسيس موسسه پيلاتس ايرانيان، ضمن تبریک این مناسبت فرخنده به تمامی ورزشکاران عزيز، مربيان، نمايندگان و همکارانم؛ صمیمانه امیدوارم در سایه عنایات و الطاف الهی، توفیقی دوچندان در پیمودن مسیر رشد و پیشرفت و تعالی، نصیبتان گردد و سلامتی، شادکامی، موفقیت و سربلندی تان را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.


بدون شک موسسه پيلاتس ايرانيان با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم بالاخص مربيان کارآمد و مجرب (اعضاي موسسه)، می تواند برای تداوم و اعتلای قابلیت ها، در جهت ارتقاء سلامت جامعه  حضوری فعال داشته باشد تا بدینوسیله بتواند سهمی بیشتر در خدمتگزاري به مردم شريف ايران زمين ايفا کند.

طبعاً دستیابی به این اهداف مستلزم فراهم نمودن ساز وکارهای لازم از قبیل برگزاري دوره هاي آموزشي بيشتر و تخصصي تر و بروز نمودن مربيان (اعضاي موسسه) با آخرين دستاوردهاي علمي و ورزشي روز پيلاتس کشور آمريکا و مهمتر از همه اعمال کنترل خوب و دلسوزانه است که در سایه تدبیر و درایت و همفکري شما ورزشکاران عزيز دست یافتنی است.

ضمن تبريك مجدد، اميد بسيار داريم كه در پرتو تعهد و تخصص اعضاي كارآزموده موسسه و حمايت شما عزيزان؛ آينده اين رشته پرفروغ تر از هميشه باشد.درپناه حق باشيد
بهاره عطري
28 فروردين 96

آخرين بروز رساني جمعه 24 تیر 1401 9:38:00 ب ظ .

مشترک کانال پيلاتس شويد


جهت عضويت در کانال
روي لوگوکليک کنيد
ويژه تلفن همراه

آخرین اخبار

کلمات کلیدی