اصفهان
Service Times: 9am and 10:30am
6399 North Wells Road, Bigtownville, CO 32748

جمعه 1 تير 1403 Friday 21 June 2024 14 ذی‌الحجه 1445
  • Register

گزارش نمايشگاه تجهيزات ورزشي اصفهان تير93

حضور پر رنگ و درخشان نمایندگی موسسه پیلاتس ایرانیان استان اصفهان در دهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی این استاندهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی مورخ 3 تیرماه لغایت 7 تیرماه 1393 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهرستان اصفهان واقع در پل شهرستان با حضور شرکت های صاحب نام در زمینه لوازم و تجهیزات ورزشی برگزار شد.

نماینده موسسه پیلاتس ایرانیان استان اصفهان در اولین حضور خود در این نمایشگاه بسیار خوش درخشید به نحوی که به گفته بازدیدکنندگان، این موسسه از غرفه های پر رونق نمایشگاه می باشد.موسسه پیلاتس ایرانیان توانست با حضور موثر خود در این نمایشگاه به اطلاع رسانی در خصوص اهداف موسسه و برنامه های آموزشی و علمی بپردازد.
همزمان با افتتاحیه دهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی، سرپرست موسسه پیلاتس ایرانیان استان اصفهان ، مفتخر به رونمایی از چاپ سوم کتاب مجموعه تمرینات ورزشی پیلاتس گردید. در مراسم رونمایی، نادیا ذوالفقاری، سرپرست این موسسه در استان اصفهان در جمع مربیان این رشته و بازدیدکنندگان ازاعتماد استاد بهاره عطری (بنیان گذار ورزش پیلاتس در ایران) در واگذاری نمایندگی موسسه پیلاتس ایرانیان به ایشان و از اینکه رونمایی چاپ سوم کتاب مجموعه تمرینات پیلاتس را به این نمایندگی محول کرده اند، بسیار قدردانی نمودند. نادیا ذوالفقاری همچنین اظهار امیدواری کرد که این مراسم شروعی برای معرفی و انعکاس هر چه مناسب تر رشته ورزشی پیلاتس برای علاقه مندان و ورزش دوستان بوده تا در کنار شما مربیان گرامی بتوانیم با تمام توان خود در برآورده کردن وظایف تعریف شده از سوی موسسه پیلاتس ایرانیان کوشا باشیم. ایشان در ادامه خاطرنشان کردند که با توجه به رویکرد دولت تدبیر و امید، خصوصی سازی بالاخص در ورزش و کلیه پتانسیل های موجود در کشور و با حمایت از بخش خصوصی در همه ی زمینه ها، موسسه پیلاتس ایرانیان در راستای سلامت و تقویت روحیه نشاط در جامعه تاسیس شده و فعالیت خود را در زمینه های برگزاری دوره های آموزشی و  آشنایی آحاد جامعه با رشته پیلاتس و رشته های نوین آغاز نموده است . شایان ذکر است در خلال افتتاحیه مسئولان غرفه پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان بودند و به معرفی رشته ورزشی پیلاتس، توزیع بروشور، کتاب مجموعه تمرینات پیلاتس، لیست مربیان رسمی و آدرس باشگاه های فعال در این رشته پرداختندکه با استقبال زیاد بازدیدکنندگان مواجه شد.
این نمایشگاه ، طی یک مراسم اختتامیه به مدت 5 روز به فعالیت خویش پایان داد . امید است که توانسته باشیم به گونه ای صحیح و گسترده رشته ورزشی پیلاتس و اهداف آتی  این موسسه را معرفی کرده باشیم. در پایان مراسم تقدیر نامه ای از طرف شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان  به سرپرست موسسه پیلاتس که در برپایی این غرفه گامی برداشته بودند توسط آقای رسول محققیان به رسم یادبود اهدا شد.


روابط عمومي موسسه پيلاتس ايرانيان استان اصفهان


گزارش تصويري از نمايشگاه

آخرين بروز رساني جمعه 24 تیر 1401 9:38:00 ب ظ .

مشترک کانال پيلاتس شويد


جهت عضويت در کانال
روي لوگوکليک کنيد
ويژه تلفن همراه

آخرین اخبار

کلمات کلیدی