يزد
Service Times: 9am and 10:30am
6399 North Wells Road, Bigtownville, CO 32748

جمعه 1 تير 1403 Friday 21 June 2024 14 ذی‌الحجه 1445
  • Register

ملاقات اعضاي موسسه پیلاتس ایرانیان استان یزد با اهالی خانه سالمندان

  ملاقات اعضاي موسسه پیلاتس ایرانیان استان یزد با اهالی خانه سالمندان


مراسم در روز جمعه مورخ ۹۵/۰۳/۲۱ با حضور اعضاي موسسه پيلاتس ايرانيان و تعدادی از پیلاتس کاران و خانواده هایشان در خانه سالمندان فاطمه الزهرا(س) استان يزد برگزار گردید.

خانم هاشمي نماينده موسسه پيلاتس ايرانيان در استان يزد هدف از این بازدید را تسکین آلام سالخوردگان و تکریم و احترام به پدران و مادران پیر جامعه در خانه سالمندان دانست.

موسسه نيکوکاري حضرت زهرا (س) استان يزد از سال 1371 تا کنون با همت و تلاش بزرگ مردان و پاک زنان خیر یزدی ، سایه بانی ساخته است از عشق و مهر و انسانیت تا پذیرای عزیزان سالخورده و معلول دورمانده از مهر و عطوفت خانواده ها نزدیکان و جامعه باشد علاوه بر اين  کودکان معلول جسمی و ذهنی و همچنین بیماران اعصاب و روان نگهداری و مراقبت میشدند .


در ابتدای مراسم جناب آقای قربانی رییس محترم این مرکز در سالن اجلاس صحبت هایی راجع به نحوه نگهداری ساکنین آنجا و شرحی از چگونگی تاسیس این مرکز اعلام داشتند که همگی قدردان زحمات ایشان در پایان مراسم شدند .
بازدید از بخش کودکان معلول جسمی و ذهنی آغاز شد و سپس بخش اعصاب و روان و سالمندان زن و مرد به اتمام رسید، که در این بین بازدیدکنندگان هدایاي خود را اهدا کردند .
در پايان  سرپرست و پرسنل اين مركزبعد از آشنايي مختصري از رشته ورزشي پيلاتس  ازاعضاي موسسه پيلاتس تشكر و قدرداني كردندروابط عمومي موسسه پيلاتس ايرانيان –استان يزد

گزارش تصويري

 

 

آخرين بروز رساني جمعه 24 تیر 1401 9:38:00 ب ظ .

مشترک کانال پيلاتس شويد


جهت عضويت در کانال
روي لوگوکليک کنيد
ويژه تلفن همراه

آخرین اخبار

کلمات کلیدی