Service Times: 9am and 10:30am
6399 North Wells Road, Bigtownville, CO 32748

يكشنبه 31 تير 1403 Sunday 21 July 2024 14 محرم 1446
  • Register

مقاله ها

مدرسان بین‌المللی پیلاتس از خیال تا واقعیت!

مدرسان بین‌المللی پیلاتس از خیال تا واقعیت!

پيلاتس,اخبار رسمي ورزش پيلاتس,مرجع فني ورزش پيلاتس ,
مدتی است که دوستان و علاقمندان به آموزش پیلاتس، درباره کیفیت دوره‌های آموزشی که با حضور اساتید بین‌المللی به زودی در تهران برگزار می شود با اینجانب تماس می‌گیرند و جویای نظر بنده هستند. لازم دانستم تا با توضیحی مختصر روند فعالیت‌های بین‌المللی برای دلواپسان آشکار شود. متاسفانه امروزه صحبت‌های زیادی درباره آموزش پیلاتس در ایران با حضور مدرسان بین المللی شنیده می‌شود. پیش از آن که درباره درستی یا نادرستی وجود مربیان بین‌المللی پیلاتس نظر خود را اعلام کنم، بهتر است ابتدا توجه تمامی علاقمندان را به پیشنیه مطلب جلب کنم.
مدرسان بین المللی افراد خبره‌ایی هستند که پس از گذراندن مراحل مختلف و سوابق ورزشی درخور توجه؛ دوره‌های آموزشی لازم را زیر نظر فدراسیون بین المللی مطبوع می‌گذرانند. درخواست برای دعوت از چنین مربیانی فقط از طریق نامه‌نگاری با کنفدراسیون آسیایی به فدراسیون جهانی امکان‌پذیر است.
تا 13 روز قبل که من آخرین دوره بازآموزی مربیان ورزش پیلاتس در آمریکا را گذراندم، هنوز فدراسیون جهانی پیلاتس تشکیل نشده بوده. اکنون در شگفت هستم که با چه سرعتی نه تنها فدراسیون جهانی پیلاتس تشکیل شده است بلکه مربیان بین المللی متبحر نیز دوره های خود را گذارنده اند و صد البته به درخواست ایران برای معرفی مدرس بین‌المللی نیز پاسخ مثبت داده شده است و در نهایت برنامه‌ریزی‌ها داخلی برای استفاده بهینه از این مربی نادر با دقتی فزاینده انجام شده است.
اکنون دوستان عزیز، خود بخوانید حدیث مفصل از این مُجمل.

موفق و پاینده باشیدبهاره عطری
بهار 1393 تهران

آخرين بروز رساني جمعه 24 تیر 1401 9:38:00 ب ظ .

آخرین اخبار

کلمات کلیدی