آموزشها و دانستنيها
Service Times: 9am and 10:30am
6399 North Wells Road, Bigtownville, CO 32748

دوشنبه 31 ارديبهشت 1403 Monday 20 May 2024 12 ذی‌القعده 1445
  • Register

فواید پيلاتس برای دوچرخه سواری

فواید پيلاتس برای دوچرخه سواری


پيلاتس ياعلم کنترل بدن که به تقویت عضلات و انعطاف و تعادل میپردازد که سه اصل مهم در پيلاتس میباشند و بسیار حاعز اهمیت است براي یک دوچرخه سوار..
روش تمرینات پيلاتس تمرکز برروی عضلات هسته ای یا مرکز قدرت بدن دارد.
در دوچرخه سواران بیشتر عضلات پاها توسعه یافته اما به ساختارعضلاني بالاتنه پرداخته نمیشود.
بسیاری ازما(ساختارفوقاني بدن) را بصورت وزنه برداری و اضافه کردن فله و ناخواسته به آن فکر ميکنيم.
امادرپيلاتس مجموعه عضلات بکار گرفته میشود بدون حجیم کردن آن...
مرکز قدرت یا پاورهاوس اصطلاحی که در پيلاتس بکار ميرودنقش بسیار مهمی دارد که شامل عضلات باسن،کف لگن،وپهلوهاو عضلات مربع پشتی یا فیله ها،توصیف میکنند..در بسیاری ازتمرينات ورزشی بدون توجه به آغاز هر حرکت تمرين میکنیم. در نتیجه حرکت را نادرست اجراميکنيم. که موجب تحمل یکسری فشارهای نابجا میشویم. پيلاتس شما را پرورش میدهد تاباشروع هر حرکت پاورهاوس یا کمربند قدرت را بکاربگيريد..
مرکز قدرت برای دوچرخه سواران : 
حال با شناخت مرکز قدرت کمک خواهید کرد در انتقال قدرت بیشتری به پدال با اراعه یک کار قوی فشار کمتری راازبدن خود دورخواهيد کرد.
دوچرخه سواری بایک مرکز قدرت ضعیف را میتوان به قراردادن یک موتور پورشه درداخل یک شاسی هیوندای مقایسه کرد.شما میتوانید تمام قدرت در جهان داشته باشید اما باشاسي ضعیف قدرت در جاهای ديگرپراکنده خواهد شد..


هدف تمرینات پيلاتس به توسعه قدرت بیشتر در عضلات عمقی شکم و ستون فقرات و رفع فشار عضلانی سطحی و ترویج استفاده متعادل تر و کارآمد میباشد.
این نوع از آموزش قدرت درونی همراه با تمرکز پيلاتس درترازبودن و ثبات نیم تنه شما به عنوان یک دوچرخه سوار ،در رکابهاي طولانی حمایت خواهد کرد.
پيلاتس یک راه بسیار عالی برای دوچرخه سواران ، برای بدست آوردن مرکز قدرت که کمک میکند برای حمایت از کمر...و کسانی که در مسافت های طولانی از درد کمر شکایت میکنند..و در موقعیت های دیگر در اندامهای فوقانی آنها معمولا شانه ها گرد و به سمت جلو کشیده میشود را مورد حمایت قرار میدهد.
آیا شما متوجه بدن یک دوچرخه سوار خسته شده اید? قفسه سینه و بخش بالاتنه و گردن که تمایل دارد به خم شدن غیر عادی برای نگهداری سر به سمت جلو، و وزن بالاتنه که سقوط دارد به جلو و به سمت بازو و عضلات دلتوييدي ،عضله دوسر و ساعد،....دارد.
پيلاتس کمک میکند شمارا ، در مورد آنچه هر بخش از بدن شما انجام میدهد آگاه و روشن سازد ،این آگاهی به شما اجازه میدهد برای اصلاح تمرينهايي که سرعت و قدرت درآنهاست و لذت بردن در دوچرخه را افزایش ميدهد...

ارسالي از نمايندگي موسسه پيلاتس ايرانيان استان کرمان

آخرين بروز رساني جمعه 24 تیر 1401 9:38:00 ب ظ .

مشترک کانال پيلاتس شويد


جهت عضويت در کانال
روي لوگوکليک کنيد
ويژه تلفن همراه

آخرین اخبار

کلمات کلیدی